Browser hry

Travian

Hrát Travian zdarma

Travian, strategická browserová hra, která tě zavede zpět do časů Římanů, Galů a Teutonů. Do časů, ve kterých čest a sláva udává směr událostí a moc je vykonávána skrze ovládání zdrojů a půdy.

Ve free to play online hře Travian si vybereš národ, za který chceš hrát – ať jsou to Římané, Galové nebo Tetoni.

Každý národ má v Travianu odlišné přednosti, výhody a význam. Římané se soustředí na vývoj nových technologií a výchovu jednotek. Teutoni naopak volí cestu války a konfliktů a jsou silní zejména ve chvíly, kdy dojde na útočné i obranné souboje. Galové jsou mírumilovní a jejich zájmem je stavění a rozvoj měst.

Travian – Přehled vesnice a jejího okolí Travian – Centrum vesnice Travian – Hrdina na výpravě

Travian tvoří opravdu mnoho prvků, ať už je to vývoj nových technologií, zpracování surovin, stavění nebo souboje. Každý z těchto prvků je navíc stejně důležitý pro založení, udržování a rozvoj tvé říše. Musíš těžit dřevo, hlínu a železo, které využiješ pro výstavbu i výrobu zbraní. A samozřejmě musíš zasadit plodiny, aby tvé jednotky nehladověly.

Své jednotky můžeš povzbudit tak, že naverbuješ hrdinu, který je povede a bude pro ně vzorem. Hrdinu můžeš vyslat plnit questy a různé mise do mnohých koutů lesa. Odměnou ti budou věci, které se ti budou hodit v soubojích. Armáda ti pomůže chránit tvou říši, ale lze ji využít i k nájezdům na nepřátele k ukořistění cenných zdrojů a zabírání jejich půdy.

Travian je plnohodnotnout zábavou, v níž hráči valčí nebo utvářejí aliance a předhánějí se ve stavbě Divů. Pouze moudrým nakládáním se surovinami a mazanou diplomacií mohou hráči doufat, že přemůžou kmen Natarů a zvítězí.

Travian nevyžaduje žádné pluginy.

Info o hře Travian