Browser hry

State of Survival

Hrát State of Survival zdarma

„State of Survival“ je mobilní strategická hra, kterou lze hrát i v prohlížeči na počítači. Hra se odehrává v postapokalyp­tickém světě, kde musí hráči budovat a rozvíjet své osady a chránit je před nebezpečnými zombie.

Hráči začínají s malou osadou, kterou musí postupně rozvíjet a vylepšovat. Budují různé stavby, jako jsou dřevorubec, lom, farma nebo skladiště, aby mohli získat suroviny a zdroje potřebné pro výstavbu a výrobu dalších staveb.

Hráči musí také trénovat a vylepšovat svou armádu, aby mohli chránit svou osadu před nebezpečím. Armáda se skládá z různých typů jednotek, jako jsou střelci, mušketýři nebo dělostřelci, a hráči musí správně nakládat se zdroji, aby mohli vybudovat co nejsilnější armádu.

Hráči mohou také spolupracovat s ostatními hráči, aby si navzájem pomáhali při výstavbě a obraně svých osad. Můžou vytvářet aliance a útočit společně na různé nepřátele.

Hlavním cílem hry je přežít v postapokalyp­tickém světě a ochránit svou osadu před zombie. Hráči musí být schopni rozhodovat se správně, plánovat své tahy a strategicky nakládat se zdroji, aby dosáhli svých cílů a přežili co nejdéle.

Celkově lze říci, že „State of Survival“ je strategická hra s prvky postapokalyptického světa, která vyžaduje dobré plánování, taktické schopnosti a spolupráci s ostatními hráči.

Info o hře State of Survival