Browser hry

Rail Nation

Hrát Rail Nation zdarma

Free to play strategická hra Rail Nation je splněným snem pro každého, kdo je fascinován vlaky. V této hře hrané v prohlížeči budete plánovat, stavět a udržovat spletitou železniční síť, aby co nejlépe sloužila k dopravě zboží do velkého množství lokací.

Vaším cílem v Rail Nation bude vydělávat dostatek peněz, abyste mohli neustále rozšiřovat své území a vylepšovat svá města. Hra obsahuje více než 50 měst na každé mapě a celkem 48 různých typů zboží. Mezi městy můžete vybudovat železnici a tak jednotlivá města mezi sebou propojit. Tak dosáhnete toho, že vaše vlaky dopraví zboží do každého města na vaší mapě.

Protože je Rail Nation zaměřen na vlaky, ve hře naleznete nespočet způsobů jak rozšířit, vynalézt a vylepšit lokomotivy a vagóny. Stačí navštívit vaší vlakovou stanici, v jejíž blízkosti je stavební dvůr, motorový dům a továrna na koleje. V laboratoři pak můžete nechat vědce vynalézt vylepšení, která posunou vaší flotilu před konkurenci. Rail Nation obsahuje 36 různých parních, dieselových a elektrických lokomotiv a 48 různých typů vagónu.

Free to play browser hra Rail Nation je ideální hra pro ty, kteří mají vášeň pro vlaky nebo strategické hry. Perfektní je pro ty, kteří milují obojí. Vyzkoušejte hru a sledujte, jak vaše města rostou a prosperují.

Info o hře Rail Nation