Browser hry

OGame

Hrát OGame zdarma

Vybuduj silnou flotilu a započni rozmach svého vesmírného impéria. Kolonizuj až devět různých planet a přivlastni si celé univerzum.

Strategická browser hra OGame je zasazena do futuristického vesmíru s pokročilou technologií a nejasnou budoucností. Vyber si jedno z několika herních univerz a začni své MMO dobrodružství. Tvojí misí je vytvoření zámožného a mocného vesmírného impéria svržením svých nepřátel a nárokováním si jejich teritorií. Čeká na tebe devět planet, které můžeš svou strategickou hrou, taktickými tahy a těžkou dřinou kolonizovat.

V OGame jsou tři suroviny, které musíš shromažďovat, abys mohl své intergalaktické impérium rozšiřovat. Kovy, krystaly a deuterium. K produkci těchto vzácných minerálů budeš muset založit síť dolů, které ti zajistí nepřetržitou produkci těchto zdrojů. Všechny tři suroviny jsou důležité ke konstrukci kosmických lodí, ale také pro výzkum nových technologií.

Musíš se rozhodnout, zda-li chceš vstoupit do děje jako fleeter, toulající se vesmírem s obrovskou flotilou, nebo jako miner, rozvíjející říši na pevné zemi. Každá pozice vyžaduje strategická rozhodnutí a schopnost rychle reagovat na nepředvídatelné události. Utvoř silná spojenectví s společně dalšími hráči se pusť do nájezdů na nepřátelské hráče.

Info o hře OGame