Browser hry

My Free Zoo

Hrát My Free Zoo zdarma

„My Free Zoo“ je online hra, ve které hráči mohou spravovat a rozvíjet vlastní zoologickou zahradu. Hráči začínají s prázdným pozemkem, na kterém musí postavit výběhy pro zvířata, přístřešky pro návštěvníky a další infrastrukturu. Poté, co mají nějaká zvířata, se mohou začít starat o ně, například je krmit, čistit jejich výběhy a poskytovat jim zdravotní péči.

Hráči mohou mít širokou škálu zvířat, včetně savců, ptáků, plazů a dokonce i dinosaurů. Každé zvíře má své vlastní potřeby a požadavky, a hráči musí zajistit, aby byly všechny tyto potřeby splněny, aby zvířata byla zdravá a spokojená.

Kromě péče o zvířata mohou hráči také vylepšovat svou zoologickou zahradu a přidávat nové výběhy, budovy a dekorace, aby získali více návštěvníků a vydělávali více peněz. Hráči mohou také spolupracovat s ostatními hráči, aby vytvořili lepší a efektivnější zoologickou zahradu.

Celkově lze říci, že „My Free Zoo“ je vhodná pro hráče, kteří mají rádi zvířata a chtějí si vytvořit svou vlastní virtuální zoologickou zahradu a postavit a spravovat své vlastní výběhy a budovy.

Info o hře My Free Zoo


Požadavky

Ke hraní My Free Zoo je nutné mít nainstalovaný Adobe Flash Player.