Browser hry

Ikariam

Hrát Ikariam zdarma

V této strategické hře z prostředí antiky je na vás proměnit nerozvinutou zem v prosperující metropole. Využívejte zdroje moudře a zvyšte svůj vliv.

Ikariam je online strategická hra, která vás přenese zpět do časů starověkého Řecka. Naverbujte dělníky a zužitkujte všechny hodnotné suroviny vaší ostrovní říše. Samozřejmě je důležité vybudovat váš ostrov. Jakmile nahromadíte zásoby, máte možnost je začít obchodovat s dalšími hráči. Pokud vám některá komodita schází a naopak máte některé přebytek, prostě ji směňte. Technologický rozvoj na vašem ostrově vám zajistí udržitelný úspěch. Akademia v Ikariam se postará, aby vám výzkum pomáhal v postupu.

Obchodní úspěch zcela jistě povede k závisti. Proto byste měli mít oči otevřené a připravit se bránit svoje ostrovní impérium v Ikariamu. Jinak se můžete stát snadnou kořistí a nebudete schopni ubránit svůj majetek a jmění.

Ikariam následuje tradicy mnoha úspěšných pokusů oživit antický svět. Skvělá grafika hry a smysl pro detail dělají z Ikariam ideální hru na volné chvíle.

Info o hře Ikariam


Požadavky

Ke hraní Ikariam je nutné mít nainstalovaný Adobe Flash Player.