Browser hry

Goodgame Empire

Hrát Goodgame Empire zdarma

V této strategické f2p browser hře máš příležitost vytvořit impérium od úplných základů a probudovat se až k jednomu z nejmocnějších království široko daleko.

Goodgame Empire je free to play online strategická hra, která tě uvede do role vládce království. Tvým úkolem je získat pod kontrolu rozsáhlá území. Začínajíc jako pán malého hradu, obrovský, a přesto skličující svět kolem tebe je pouze jeden z důvodů, proč musíš získat vojsko a vybudovat silnou obranu.

Jedna z nejdůležitějších věcí, které musíš mít při budování svého království v Goodgame Empire stále na paměti, je nutnost mít stále dostatek jednotek. Nejenže musíš odrazit útoky jiných hráčů, kteří si chtějí tvá území přisvojit, ale stejně tak musíš i ty získat pro růst svého impéria získat sousední pozemky.

Aby bylo možné zajistit tvoji říši i tvoji stále hladovou armádu, musíš se zasloužit také o efektivní ekonomiku. Toho můžeš dosáhnout shromažďováním surovin a obchodováním s dalšími hráči. Směňovat můžeš buď za jiné suroviny, které pro rozvoj svého království potřebuješ, nebo za tvrdou měnu. Jestliže selžeš, nebudeš schopen postavit tolik potřebné opevnění, ani naverbovat další vojáky.

Goodgame Empire není jen strastiplný… Máš možnost vytvářet aliance s dalšími hráči po celém světě. Můžeš si tak vytvořit přátele, ale také tím upevníš své postavení ve světě Goodgame Empire. Nezapoměň ale, že i ty musíš svým partnerům přispěchat na pomoc, když se dostanou do úzkých.

Info o hře Goodgame Empire


Požadavky

Ke hraní Goodgame Empire je nutné mít nainstalovaný Adobe Flash Player.