Browser hry

Divoké kmeny

Hrát Divoké kmeny zdarma

Představte si, že jste se vrátili zpět v čase a ocitli jste se ve vedení své vlastní středověké osady a je na vás, jak se vaše civilizace rozvine.

Tak přesně o tom je browser hra Divoké kmeny. Povstaň jako uznávaný vůdce své vlastní středověké říše. Divoké kmeny jsou free to play browser hrou zasazenou do středověku.

Strategická hra z dílny InnoGames obsahuje mix strategie, soubojů a managementu. Tvoje role jako mocný vládce je vybudovat širokou škálu budov pro svou vesnici, abys zajistil dostatečnou produkci surovin, zdrojů i místo pro bydlení obyvatel. Čím více obyvatel bude chtít obývat tvou obec, tím více těchto zdrojů budeš potřebovat. S více lidmi ovšem přichází větší možnosti pro rozvinutí armády, kterou můžeš využít k dobývání okolních říší. Zastáváš-li spíše nenásilnou cestu, můžeš se pokusit své nepřátele okrást. Ovšem nesmíš být chycen…

V online strategické hře Tribal Wars musíš myslet jak na útočnou sílu, tak obranu svou a své říše. Naplánováním strategických útoků, stejně jako posílení obrany a příprava vesnice na útoky tvých nepřátel ve správný čas může mít obrovské důsledky. Čím silnější zdi tvé vesnice postavíš, tím menší šanci na úspěch dáš svým nepřátelům. Není náhodou, že důležitým aspektem ve strategické hře Divoké kmeny je vyjednávání a vytváření a udržování spojenectví s ostatními hráči. Aliance posilí tvoji i bezpečnost tvého města, ale také posilí tvé ofenzivní možnosti, neboť budeš mít přístup k více jednotkám i výzbroji.

Tvým hlavním cílem v browser hře Divoké kmeny je proměnit malou středověkou vesničku ve velkou, silnou a všemocnou říši.

Info o hře Divoké kmeny