Browser hry

Bleach Online

Hrát Bleach Online zdarma

Pokud je s herním titulem Bleach Online něco přímo spjato, jsou to rozhodně mangy, které vyšly už v roce 2001. Ty se rázem staly velmi oblíbené a tak netrvalo dlouho a vznikl také první animovaný seriál. Tím ale šílenství nekončilo, jelikož z daného zdroje vzniklo hned několik her. A jednou z nich je také titul nesoucí název Bleach Online. Kdo dané mangy četl, nebo viděl samotný seriál, ten jistě ví, že hlavním hrdinou je Shinigami ze světa Bleache. Jedná se o velmi mocnou bytost, kterou se ve hře staneš také ty. Na své putovní herním světem ale nebudeš sám, jelikož druhou hlavní postavou je další hrdina mangy, se kterým se spřátelíš – a to s Ichigem.

Hra Bleach Online spadá do oblíbeného žánru RPG, což samozřejmě přináší nejenom možnosti poměrně obsáhlého herního světa a putování v něm. Jako hráč si totiž budeš moci nejenom vyzkoušet, ale také se naučit celou řadu dovedností. Jelikož se hra drží své komiksové předlohy, vychází většina možností právě z ní. A tak to jsou hlavně charakterové vlastnosti, schopnosti, ale stejně také bojové výpady. To vše je následně používáno v jednotlivých soubojích, které už jsou čistě ve tvých rukou a je jenom na tobě, nakolik umíš svou postavu ovládat.

Mimo toho nejzajímavějšího, čímž jsou souboje, ale hra nabídne i svou nudnější část. Tedy alespoň takto by se daly nazvat hlavně dialogy s různými postavami. Ty naštěstí nemusí být nijak zdlouhavé a složité. Přesto ale díky nim můžeme držet poměrně jasnou dějovou linii. Důvodem putování tvé postavy je totiž hlavně politická nestabilita a mnoho neshod, které vedou ke zradě. A jelikož je právě Shinigami z této zrady obviněn, je třeba, aby dokázal prokázat svou nevinu a to, že s ní nemá nic společného.

Svou postavu logicky můžeš během svého putování také vylepšovat. To hlavní, co k tomu pomůže, jsou specielní kameny, které se nazývají spirit stones. Díky nim je možné třeba zvýšit tvou odolnost, stejně jako sílu úroku, ale i sílu samotného krycího manévru, pokud se útoku bráníte. Zajímavostí na těchto kamenech je to, že je lze získat hned několika různými způsoby. Klasickou cestou jsou třeba výhry v souboji, nebo také plnění úkolů. Druhou variantou je jejich standardní koupě. Jelikož hra spadá do žánru free2play, je možné ji hrát zcela zdarma. Vývojářům však mohou pomáhat drobné platby, za které dostáváš právě tyto kameny. A to ti dává značkou konkurenční výhodu.

Druhou možností vylepšení ve hře Bleach Online je také možnost VIP účtu. Zde jsou jeho specifika také více než jasné. S pomocí něho totiž může docházet hlavně k tomu, že tvá postava získává potřebné zkušenosti mnohem rychleji a mnohem jednodušeji. Nic z toho však není potřeba, pokud je tvým cílem hry si ji užít bez jakékoliv finanční pomoci a tedy hlavně díky vlastní snaze.

Info o hře Bleach Online