Browser hry

Big Farm

Hrát Big Farm zdarma

Starej se o hospodářská zvířata, pečuj o plodiny a staň se tak úspěšným farmářem ve free to play browser hře Goodgame Big Farm.

Pokud bychom měli říci o hře Big Farm jedno hlavní pozitivum, bude se rozhodně týkat informace, že právě za ní stojí známé studio Goodgame. To není ve světě online her, především těch free to play rozhodně žádným nováčkem. A že skutečně umí, to tento titul může jasně potvrdit. Dnes už určitě patří mezi skutečně známou klasiku. Jak název napovídá, nejedná se o nic jiného, než o hru z farmářského prostředí. Aby bylo vše dovedeno k naprosté jednoduchosti, je možné hrát pohodlně ve vašem internetovém prohlížeči. Pro možnost začít hrát stačí udělat jenom jediné – projít krátkým procesem registrace a poté už naplno začít s vlastní farmou.

Ačkoliv na první pohled může vše vypadat jednoduše, Big Farm ukáže, že to tak není. V principu se snaží navodit stejné situace, jaké tě mohou trápit na samotné farmě. Základní klíčové povinnosti jsou tedy jasné. Je to obdělávání mnoha plodin a jejich pěstování, stejně jako je to jejich nutné sklízení a následné uskladňování. Tím ale rozmanitost hry určitě nekončí. K farmě neodmyslitelně patří také různá domácí zvířata a i v rámci nich tě Big Farm prověří v tom, nakolik jsi schopná se o ně postarat. Ve hře Big Farm se však všechny věci netočí nutně jenom kolem pěstování plodin a chovu domácích zvířat. Roli zde mají také peníze. Ty jsou nezbytné k budoucímu rozšiřování farmy. Tedy k tomu, abys mohl mít nejenom více polí a tak i větší úrodu, ale jsou nezbytní třeba také k tomu, abys mohl mít větší farmu. Získávání peněz je přitom poměrně jednoduché, a to na trhu. Zde prodáváte své plodiny a další suroviny, za což potřební peníze inkasujete. Vše zkrátka funguje doslova jako v reálném světě. Navíc za peníze lze také mnoho věcí i nakoupit, a to nejenom v rámci rozšiřování, ale i v rámci usnadnění prací.

Big Farm se snaží primárně odrážet skutečnost a realitu, a tak nabídne i herní varianty, kdy se už o farmu nemusíte starat vy sami. Poměrně zajímavou a pozitivní možností je určitě fakt, kdy si můžete najmout zaměstnance. A to nejenom jednoho, jelikož jich lze mít hned několik. Ten se následně stará o vaše výpěstky, zvířata, ale stejně tak opravuje budovy. Na druhou stranu stále je třeba počítat s tím, že i zaměstnanec stojí peníze a ne vždy se ti jeho práce může nutně vyplatit. Pokud mu nemáš čím zaplatit, logicky pracovat nebude.

Díky všem těmto možnostem bychom mohli hru Big Farm shrnout jako příjemnou odpočinkovou hru, která dokáže nejenom pobavit, ale nás také přenést do trochu jiného světa, který může souviset právě s prací na farmě. A i když to může být stresující život, máš stále možnost mít pouze svou malou farmičku s několika zvířaty, jejíž správa není žádným problémem. Naopak cílevědomým hráčům nabídne Big Farm možnosti doslova neomezeného rozšiřování.

Info o hře Big Farm


Požadavky

Ke hraní Big Farm je nutné mít nainstalovaný Adobe Flash Player.