Browser hry

Berserk: The Cataclysm

Hrát Berserk: The Cataclysm zdarma

Herní titul Berserk Cataclysm spadá do klasického žánru karetních her, který však díky využití režimu free-to-play může nabídnout svým hráčům o něco více. A to především možnost interakce s podobně zaměřenými hráči, a to po celém světě. Ačkoliv je ale Berserk Cataclysm hra celosvětová, ty jako tuzemský hráč nemusíš zoufat, jelikož česká lokalizace je k dispozici také. To samozřejmě přináší mnohá pozitiva, která jsou spojena především s lepší orientací ve hře, stejně jako s možností lépe využívat dostupné karty a předně vědět, k čemu slouží. To může být u konkurenčních variant, které využívají pouze angličtinu u některých hráčů poměrně velkým problémem.

To hlavním bez čeho se jako hráč neobejdeš, to jsou samozřejmě tvé dokonalé strategické schopnosti. Ty směřují k jedinému, a to umění použít skutečně tu správnou kartu, které vám pomůže porazit soupeře, ale zároveň se tím nepřipravíte o možnost budoucího celkového vítězství. Možnosti využití karet jsou navíc ve hře Berserk Cataclysm velmi rozličné. Nejenom, že vám mohou sloužit k samotné bitvě mezi ostatními hráči. Mohou sloužit také k bojům o vaše území, kdy jste nuceni ho za všech okolností ochránit. Stejně tak ale poslouží i k dobývání území dalších.

Aby však hra Berserk Cataclysm nebyla jenom nudnou sběratelskou karetní hrou, je možné využívat několik herních režimů. Konkrétně jsou nejzajímavější variantou hlavně četné turnajové turnaje, které se odehrávají jak jinak než online. Pro týmové souboje jsou zase zajímavým zpestřením Klanové války. A tak máš na výběr, zda půjdeš do boje jako samotář, nebo naopak budeš součástí neporazitelného týmu. Díky tomu, že je tento titul jednou z nejhranějších online sběratelských karetních her na světě, rozhodně najdeš řadu protivníků

Že se jedná o titul skutečně rozsáhlého charakteru, rozhodně ukazuje i fakt, že k dispozici je celkem 1 250 sběratelských karet. Jejich získávání je samozřejmě postaveno na systému odměn – například řadu z nich lze získat právě za úspěšné dobytí území protihráče. Vše napoví samotný tutoriál, který tě čeká hned na počátku hry. Ačkoliv řekne vše potřebné, je poměrně krátký a tak nezdržuje od podstaty toho hlavního, a to je hraní.

Má-li hra několik zajímavých klíčových výhod, rozhodně je jednou z nich i to, že ji můžeš hrát pohodlně kdykoliv a odkudkoliv, a to přímo z vašeho internetového prohlížeče. Není tedy nutné žádné stahování a instalace. Druhou klíčovou výhodou je práce se samotnou komunitou hráčů. V rámci toho lze kupovat různé rozšiřující mistrovské nabídky, které vám pomohou v posílení jednotek a stát se tím nejmocnějším kouzelníkem v Laaru, nebo obsadit trůn Ungarů. To vše jednoduše, a to na základě mikrotransakcí, které Berserk Cataclysm využívá jako základní platební systém.

Info o hře Berserk: The Cataclysm


Požadavky

Ke hraní Berserk: The Cataclysm je nutné mít nainstalovaný Adobe Flash Player.