Browser hry

Anno Online

Hrát Anno Online zdarma

Série Anno je mezi strategickými hrami známa snad všem, nyní je čas čelit výzvám středověké strategii ve vašem prohlížeči. Anno Online je free to play online hra, která vám umožní vytvořit si vlastní středověké město společně s hráči z celého světa. Možností jak vystavět velká města je opravdu mnoho. Na výběr máte více než 120 různých typů budov.

Není to pouze o tom, co ve městěch postavíte, musíte také rozmýšlet nad financemi a jak s nimi naložíte. Anno Online představuje detailní ekonomický systém, který prověří schopnosti hráčů starat se o obyvatele svých měst, řídit produkci a čelit neustále se zvyšujícím požadavkům stále rostoucích měst. Využít můžete i obchodování mezi hráči.

Budovatelské strategie rozhodně patří mezi naprostou klasiku herního žánru. Z klasického offline světa se postupně rozšiřují do toho internetového, což jasně demonstruje i titul nesoucí název Anno Online. Ten nabídne rozsáhlou mapu, která je ti jako hráči plně k dispozici v tom, aby si zde začal budovat svou první osadu. A to samozřejmě od malé a primitivní, která se bude postupně rozrůstat a stane se tak výrazným sídlem. Na rozdíl od různých konkurenčních her se u hry Anno Online nedočkáte postupu v čase, a tak vaše osada bude zasazena stále do stejného období. Konkrétně se jedná o období středověkého.

Čeho se však v titulu Anno Online dočkáte, to je možnost bezplatného hraní. Je totiž postavena na oblíbeném režimu free2play, a tak jak její hraní, tak i instalace je legální a zdarma. Samozřejmě nechybí zde možnost případných mikrotransakcí, které vám mohou pomoci v tom, abyste si řadu věcí ve hře výraznějším způsobem ulehčili. Tyto transakce však povinné samozřejmě nejsou.

Poměrně velkým unikátem hry Anno Online je fakt, že tvoje město žije svým vlastním životem – tedy stejně, jako žila města v daném období reálně. Vše se primárně točí kolem financí a těch musí mít městská pokladna vždy dostatek, jinak to bude způsobovat problémy. A to nikoliv jenom problémy spojené s nemožností dalšího budování, ale budou to i problémy s vaším obyvatelstvem. Hra tak dokonale využívá nutnosti analytického myšlení a nutnosti plánování postupů. Pustit se do bezhlavého stavění středověkého města by totiž mohla být velká chyba.

Jelikož Anno Online propojuje hráče z celého světa, umožní to i tobě využít možností, které nabízejí. Především oblasti produkce různých komodit jsou základem získávání nejenom peněz, ale i potřebného materiálu ke stavbě. V případě nedostatku umožní hra Anno Online jednoduše směňovat různé komodity s ostatními hráči, a to v libovolném množství. Díky tomu tak není nudnou budovatelskou strategií, ale využívá možnosti interakce mezi hráči.

Té se však můžeš dočkat i v rámci toho hlavního, a to jsou souboje. Je to nejenom možnost odkrývat mapu a zkoušet napadat sousední území. Anno Online samozřejmě nabídne i nutnost město chránit, a to proti cizím nájezdníkům. A to mnohdy nemusí být skutečně nic lehkého. Zvláště s ohledem na to, že i ve chvíli válek je třeba se o město nadále starat a tak realizovat hned několik povinností zároveň. Tento propracovaný model tak doslova cílí na každého, kdo má zájem zkusit něco jiného, než jenom klasické stavění domů a válčení. Je ideální pro toho, kdo má zájem pustit se do skutečného budování rozsáhlého středověkého města a všeho, co k němu patří. A čím bude větší, tím samozřejmě více možností, ale samozřejmě i bohatství, stejně jako stability v případě bojů nabídne.

Info o hře Anno Online


Požadavky

Ke hraní Anno Online je nutné mít nainstalovaný Adobe Flash Player.